17 listopada 2020

W tym roku obchody Święta Niepodległości z oczywistych powodów przeniosły się do sieci. Wykonywaliśmy plakaty na platformie Canva, tworzyliśmy chmury wyrazowe, a podczas zajęć online wspólnie śpiewaliśmy hymn. Hasło rozwiązywanej przez uczniów krzyżówki (przy której należało wykazać się wiedzą z historii) przypomniało wszystkim o wywieszeniu flagi.

Otrzymaliśmy także podziękowania z Biura Programu "Niepodległa" za udział w akcji wspólnego śpieania Mazurka Dąbrowskiego dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

Zapraszamy także do obejrzenia FILMIKU, który przedstawia prace wykonane przez naszych uczniów.

Teraz czekamy tylko na realizację umówionych przez klasy zajęć zdalnych w Muzeum Piłsudskiego.

Obchody Święta Niepodległości