04 października 2019

Zawodnicy klubu piłki ręcznej IDMAR Jedynka w dniach 20 - 22 września brali udział w Ogólnopolskim Turnieju "Spartakus Cup". Był to kolejny etap przygotowań do rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Młodzików.


Osłabieni brakiem kilku zawodników, w okrojonym składzie, mosińscy zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Zajęcie 6 miejsca w tym turnieju to rezultat lepszy niż w ubiegłym roku. Nie wynik jednak jest najistotniejszy, a możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z drużynami z różnych rejonów Polski m.in. z Zielonej Góry, Szczecina, Koszalina, Świebodzina, Świdnicy oraz z drużynami, które będą rywalizować z nami w rozgrywkach wojewódzkich: Wągrowca, Gniezna i Buku. Turniej dał sporo materiału do dalszego treningu.

 

Mieliśmy także miłe akcenty indywidualne. Królem Strzelców został Jacek Fajfer, który zdecydowanie wygrał tę klasyfikację, mając średnią 10,8 bramki na mecz. Najlepszym zawodnikiem w drużynie poza Jackiem został wybrany nasz bramkarz Wojtek Tobys. Turniej był bardzo dobrym przetarciem dla naszych zawodników przed meczami ligowymi, które rozpoczynają się 22 października. W meczu otwarcia zmierzymy się ze Spartą Oborniki we własnej hali. Już dzisiaj zapraszamy kibiców na nasze mecze.

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej „Spartakus Cup 2019”

03 czerwca 2023
Wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na Festyn Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców i pracowników
19 maja 2023
16 maja 2023 r. w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach odbył się XIV