25 listopada 2021
Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

19 listopada 2021 r. odbył się szkolny etap ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów. W zmaganiach wzięło udział 8 uczniów z naszej szkoły oraz uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie. Test składał się z 60 zadań zamkniętych, sprawdzających wiedzę i umiejętności w zakresie składni, leksyki oraz środków i funkcji językowych.

Pomimo wysokiego poziomu trudności aż 7 uczestnikom udało się awansować do następnego etapu. Są to:

Mikołaj Roszkowski, kl.8d, Phoebe Kołtoniak-Taylor, kl. 8d, Karolina Jakubczak, kl. 8d, Oliwia Jurga, kl. 8d, Maciej Matecki, kl. 8d, Lena Kowalska, kl. 7d oraz Ewa Bech z SP2 w Mosinie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki podczas II etapy, który zaplanowano na 9 grudnia o godzinie 13:00.