09 grudnia 2018

Dnia 29 listopada 2018 roku w Daszewicach odbyła się „Olimpiada Sportowa klas I – III” Szkół Podstawowych, w której wzięło udział siedem szkół z naszej gminy. Rozgrywki odbyły się w dwóch turach. Do finału gminnego zakwalifikowały się cztery najlepsze szkoły. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mosinie, rywalizując z SP nr 2 z Mosiny i z SP w Czapurach, zaprezentowała się z jak najlepszej strony, nie dając rywalom szans na wygranie choćby jednej konkurencji. W konsekwencji nasza reprezentacja z kompletem punktów weszła do finału, który odbędzie się 10 grudnia 2018 roku w Daszewicach.

Oto nasza wspaniała reprezentacja:

Wiktoria Karaśkiewicz I A, Kacper Paluch I A, Emilia Paul I B, Oliwier Jóźwiak I C, Maria Janik II A, Jan Król – Costa II A, Blanka Kaczmarek II B, Kacper Orwat II B, Marcin Kaczmarczyk III A, Martyna Kula III A, Liliana Dengusiak III B i Oskar Wojtyniak III B.

Gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpiada Sportowa klas I – III