Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

29 września 2022
Tradycyjnie i w tym roku nasza szkoła włączyła się w ogólnoświatową akcję świętowania dziecięcej
21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko

W dniu 5.12.2017r. o godzinie 9:30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Daszewicach odbył się półfinał Olimpiady Sportowej dla klas I-III. W imprezie tej wzięły udział reprezentacje 4 szkół z naszej gminy.

Zawody składały się z 9 konkurencji sprawnościowych, z których każda była punktowana w skali od 1 do 4 pkt. Każda z drużyn odpowiadała także na dwa pytania dotyczące Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 roku. Za prawidłową odpowiedź na pytanie można było zdobyć 2 pkt. Podopieczni Pani Elżbiety Stelmaszyk oraz Zbigniewa Lisieckiego spisali się doskonale, bezapelacyjnie zajmując pierwsze miejsce i zdobywając 36 punktów na 40 możliwych. Ich dominacja nawet przez moment nie była zagrożona. Doskonałe przygotowanie treningowe przyniosło wymowny skutek.

 

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1m. Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie     36 pkt.

2m. Szkoła Podstawowa w Daszewicach      27,5 pkt.

3m. Szkoła Podstawowa w Rogalinie            22 pkt.

4m. Szkoła Podstawowa w Krośnie              20 pkt.

Duże podziękowania należą się rodzicom, którzy licznie przybyli do Daszewic aby dopingować naszą drużynę. Czekamy teraz na Finał Olimpiady, który ma się odbyć w przyszłym tygodniu również w gościnnej Szkole Podstawowej w Daszewicach.

 

Przy tej okazji należą się duże słowa pochwały dla organizatorów imprezy SP Daszewice oraz OSiR w Mosinie, którzy bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji przeprowadzili wspaniałe zawody.

           

Ze sportowym pozdrowieniem:  Elżbieta Stelmaszyk i Zbigniew Lisiecki.

Olimpiada Sportowa
Uczniów z klas I-III SP
06 grudnia 2017