13 marca 2018
Półfinał Powiatu Poznańskiego z Piłce Koszykowej Chłopców

5 marca 2018 roku w Swarzędzu odbył Pólfinał Powiatu Poznańskiego w Piłce Koszykowej Chłopców, który rozgrywany był w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiła młodzież z sześciu szkół podstawowych, tj. Czerwonaka, Stęszewa, Swarzędza, Jerzykowa, Skórzewa i SP nr 1 z Mosiny.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Wojciech Fajfer II A, Tobiasz Trzeciak II A, Paweł Cwojdziński II C, Filip Dudziak II C, Mikołaj Demut III A, Bartosz Leśniewicz III A, Filip Lisowski III A, Łukasz Szczepaniak III A, Przemysław Tobys III A, Jędrzej Włodarczak III A, Antoni Zienkiewicz III A, Michał Gorzyński III C.

Od początku turnieju nasza reprezentacja spisywała się wzorcowo, wygrywając każdy mecz ze znaczną przewagą, co uplasowało Szkołę Podstawową nr 1 w Mosinie na I miejscu. Ten rezultat pozwolił zakwalifikować się do kolejnych rozgrywek.

Gratuluję sukcesu!

Beata Gryza