25 kwietnia 2023

Dnia 24 kwietnia 2023 roku przy Liceum Ogólnokształcącym w Puszczykowie, rozegrał się Finał Powiatu Poznańskiego w 4-boju Lekkoatletycznym. W rywalizacji wzięło udział 9 szkół, a naszą  reprezentowały dziewczęta w składzie: Marta Piotrowska VII A, Liliana Dengusiak VII B, Anna Shevchenko VI A, Wiktoria Karaśkiewicz V A, Gabriela Szykulska VII A i  Martyna Kula VII A.  W trakcie rywalizacji było już widać bardzo dobrą  dyspozycję naszych uczennic.  W pięknym stylu, z około 200 punktową przewagą nad rywalkami, drużyna z SP1 Mosina zwyciężyła, awansując tym samym do ¼ województwa. Ponadto najwięcej punktów indywidualnie ze wszystkich zawodniczek startujących w mistrzostwach w tych czterech konkurencjach (60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i 600 m), zdobyła Marta Piotrowska, a tuż za nią uplasowała się Anna Shevchenko.

Gratulacje!

Pierwsze miejsce w powiecie poznańskim w 4-boju lekkoatletycznym