05 marca 2020

W piątek 28 lutego nasza drużyna rozpoczęła cykl zawodów kwalifikacyjnych w aerobiku. Pierwsze mistrzostwa odbyły się w Kobylej Górze. Uczestniczyły w nich najlepsze zespoły z całej Wielkopolski.  Nasz młodszy zespół dopiero w tym roku szkolnym rozpoczął przygodę z tą dyscypliną sportu. Dla całej grupy był to debiut i to całkiem udany. Dziewczętom  towarzyszyła ogromna trema, mimo tego wystąpiły dobrze i ostatecznie zajęły  wysokie VII miejsce, premiowane punktami do ogólnej klasyfikacji. Od początku roku szkolnego drużyna wykonała bardzo dużą pracę i poczyniła ogromne postępy, co bardzo dobrze rokuje na następne zawody. Gratulujemy!

Skład reprezentacji: Olivia Jurga, Nina Żabiełowicz, Wiktoria Wośkowiak, Gabrysia Demut, Nikola Grzywacz, Ola Dunajewska, Gabrysia Szykulska, Marta Piotrowska, Martyna Kula.

Pierwszy start młodej grupy aerobiku