30 sierpnia 2017
Piknik olimpijski w Racocie

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w XXIV Biegu Olimpijskim, który rozpocznie się 9 września o godzinie 11 na stadionie hippicznym w Racocie. Wyznaczoną trasę można pokonać w dowolny sposób - biegnąc, maszerując, a nawet spacerowym krokiem. Wśród wielu atrakcji towarzyszących imprezie warto wymienić np. zapalenie znicza olimpijskiego oraz spotkania z wybitnymi polskimi sportowcami. Poprzednie edycje swoją obecnością uświetniała m.in. Anita Włodarczyk.

Uczniowie naszej szkoły, dzięki zaangażowaniu p. Beaty Gryzy - nauczycielki wychowania fizycznego, już od kilku lat regularnie biorą udział w tym biegu, korzystając przy okazji z rozmaitych dodatkowych atrakcji, np. loterii fantowej czy ogniska z kiełbaskami.

Polecamy!