24 października 2023
Podziękowanie za nominację w Plebiscycie Edukacyjnym

Chciałabym podziękować rodzicom i uczniom z naszej szkoły za nominację w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 na Dyrektora Roku Placówki Edukacyjnej organizowanym przez Głos Wielkopolski. To dla mnie niezwykłe wyróżnienie i ogromne źródło inspiracji, które dodaje motywacji i energii w pracy na rzecz rozwoju naszej szkoły.

LINK do nominacji jest dostępny TU.

Wasze wsparcie i zaufanie są dla nas wszystkich bezcenne. Misją naszej szkoły jest stworzenie otoczenia, w którym uczniowie rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie i społecznie. Dążymy do tego, by szkoła była miejscem, gdzie każde dziecko może osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości.

Funkcjonowanie szkoły nie byłoby możliwa bez wsparcia naszych uczniów, nauczycieli, personelu oraz zaangażowania rodziców, dlatego jeszcze raz dziękuję za to wyróżnienie.

Ewa Agnieszka Szymańska