07 marca 2024

Półfinał Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Dnia 28 lutego 2024 r w hali OSiR w Mosinie odbył się Półfinał Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły, tj. SP Plewiska, SP Stęszew, SP Owińska i SP1 Mosina. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja naszej szkoły od pierwszego meczu pokazywała grę na bardzo dobrym poziomie. Po zaciętej walce uplasowali się na II miejscu, uzyskując tym samym awans do finału powiatu.

Skład drużyny:

Wojciech Kwiatkowski VI C, Stanisław Borowski VI C, Paweł Blumczyński VI C, Borys Latecki VI C, Wiktor Tojek VI C, Adam Chmielewski VI C, Stanisław Tomaszewski VI C, Kacper Paluch VI A, Filip Paluch VI A, Bartosz Zydorczyk VI A, Nikodem Halek VI B, Adam Szabelski VI B, Wojciech Zych VI B, Dorian Czułkowski VI B.

Gratulujemy występu!