23 marca 2022

15 marca  nasza drużyna pojechała do Stęszewa, aby zmierzyć się z zwycięzcami innych gmin w Półfinale Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz zespół rozegrał świetny  turniej, wygrywając dwa spotkania z  gospodarzami ze Stęszewa oraz z dziewczętami z klasy sportowej z Komornik. Niestety zespół z Kórnika (tegoroczne wicemistrzynie Polski w koszykówce, trenujące w szkole sportowej i klubie), były poza naszym zasięgiem. Początek meczu jeszcze dawał nadzieję, gdyż nasz zespół zaskoczył przeciwniczki doskonałą obroną. Po pierwszej połowie meczu wynik był 2:2. Druga połowa  należała jednak do rywalek. Nasze dziewczęta zajęły ostatecznie II  miejsce. Gratulujemy!

Skład drużyny: Aleksandra Kaczmarczyk, Wiktoria Wośkowiak,  Zuzanna Lulka, Wiktoria Reszel,  Zofia Białożyt, Monika Krawczak, Dolata Justyna, Anna Prentka , Julia Wiśniewska, Antonina Żabiełowicz, Wiktoria Sikora, Zuzanna Skitek, Marlena Anioła.

Półfinał Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt