06 marca 2020
Półfinały Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

27 lutego w Mosinie odbyły się Półfinały Powiatu  w  Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz zespół rozegrał bardzo dobre spotkanie z drużyną z Kórnika. Dziewczęta grały dwie połowy po 17 minut. Po pierwszej części prowadziły 5:2. W drugiej połowie zaczęło być widoczne zmęczenie naszych zawodniczek i w ostatnich 5 minutach meczu przeciwniczki wyrównały wynik na 5:5. Dodatkowe 10 minut meczu dziewczęta rozpoczęły na ogromnym zmęczeniu, dodatkowo agresywna gra przeciwniczek wyeliminowała z gry nasze 2 podstawowe zawodniczki. Ostatecznie nasze dziewczęta przegrały mecz 8:5.

Skład drużyny: Nadia Białkowska, Nadia Skalska, Oliwia Kawczyńska, Kasia Wiśniewska, Maja Obidzińska, Dominika Bertman, Magda Pabisiak, Martyna Jędrzejewska, Maria Małecka, Martyna Szymczak, Nicola  Ilowska, Jagna Kałuzińska, Zosia Napierała, Olga Daroszewska