03 lipca 2019

Półkolonie – I turnus

Upały, radość i świetna zabawa to I turnus półkolonii SP1 w Mosinie, które odbyły się od razu po zakończeniu roku szkolnego. Bez chwili wytchnienia, bez marudzenia i bez nudzenia się weszliśmy pełną parą w WAKACJE. W poniedziałek odwiedziliśmy Śrem – a tam Jump Space i kinoteatr „Słonko”. Wtorek to „Delipark” w Trzebawiu gdzie wybawiliśmy się na całego realnie i wirtualnie. W połowie tygodnia zostaliśmy w szkole - projektowaliśmy i prezentowaliśmy wymyślone przez nas wystrzałowe stroje z recyclingu, uczestniczyliśmy w kolorowym biegu z przeszkodami i polewaliśmy się na całego w bitwie wodnej. Czwartek to dzień Starego Zoo, gdzie mogliśmy poznać niektóre zwierzęta i ich historię. Tam również jeździliśmy quadami i bawiliśmy się w parku linowym. Półkolonie zakończyliśmy niesamowitym Parkiem Rozrywki „Rodzinka” w Skórzewie. Pogoda i humor dopisywały, a teraz możemy poleniuchować…  robić „nic”.