Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

23 maja 2022
Jutro zaczyna się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie najstarszych klas zmierzą się z ogromem wiedzy i
19 maja 2022
W najbliższy czwartek, tj. 19 maja zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku zebrania

W dniach 25 – 29 czerwca 2018 roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w półkoloniach letnich organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 1 w Mosinie. Grupa 45 uczniów dzielnie i bardzo chętnie brała udział we wszystkich atrakcjach przygotowanych na kolejne dni.

 

W poniedziałek cała grupa pojechała do Kościana do Parku Rozrywki Nenufar Club. Poza zabawami na trampolinach, placach zabaw oraz wizycie w kręcącym się domku, dzieci wzięły udział w warsztatach savoir-vivre. We wtorek bawiliśmy się w podchody na terenie Glinianek. W środę pojechaliśmy do Poznania. Przed południem dzieci obejrzały film w Multikinie, a po południu wszyscy grali w kręgle w kręgielni MK Bowling. Kolejnego dnia pojechaliśmy do Trzebawia do edukacyjno-rozrywkowego Deli Park. Tam pani przewodnik oprowadziła dzieci po parku, w którym znajdują się żywe zwierzęta, sztuczne olbrzymie owady oraz miniaturki znanych budowli świata. W piątek dzieci odwiedziły Mosiński Ośrodek Kultury i wzięły udział w warsztatach muzycznych oraz ceramicznych. Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymały pamiątkowe medale oraz upominki.

 

Czas spędzony podczas półkolonii był dla dzieci wspaniałą okazją do zabawy, relaksu oraz poznania nowych kolegów i koleżanek. Do zobaczenia za rok!

 

 

Anna Ciążkowska

Alicja Plenzler

Ewa Solarska

Półkolonie w naszej szkole
10 lipca 2018