14 kwietnia 2021
Pomoc dla pacjentów szpitala w Puszczykowie
Reagując na apel przedstawiciela szpitala w Puszczykowie, prosimy Państwa o pomoc w zbiórce najpotrzebniejszych środków dla pacjentów placówki, którzy w związku z sytuacją epidemiczną Covid 19 nie mogą liczyć na wsparcie bliskich w tym zakresie. Często całe rodziny są na kwarantannie i z tego powodu nie mogą dostarczyć niezbędnych środków.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie rozpoczyna zbiórkę od środy (14 kwietnia 2021 r.) do piątku (16 kwietnia 2021 r.) w holu szkoły (wejście główne i wejście od boiska) przy ulicy Szkolnej 1 w godzinach:
środa: 12.00-14.00,
czwartek: 15.00-17.00,
piątek: 10.00-12.00.

W piątek po zakończonej zbiórce planujemy dostarczyć artykuły do szpitala.

Najpotrzebniejsze środki: woda w małych butelkach, soki w małych kartonikach, chusteczki nawilżające i inne środki ochrony osobistej, owoce świeże lub suszone (pakowane), musy owocowe w tubkach itp.

Z góry dziękujemy Wszystkim za wsparcie!
Koordynatorzy:
Beata Gryza,