08 grudnia 2017
Przed świętami pomóżmy psiakom!

Z racji jubileuszu akcji, a także zbliżających się świąt, przygotowaliśmy specjalny konkurs! Skrzydłowy Kolejorza, Maciej Makuszewski razem ze swoją żoną Oliwią już po raz trzeci organizują akcję Świąteczna Paczka dla Psiaczka, której celem jest zebranie darów na rzecz bezdomnych zwierząt.

Na dwie godziny przed meczem przyjaźni przy Stacji Kolejorz ustawiony zostanie niebieski namiot, gdzie będzie można zostawić przygotowane przez klasy paczki dla zwierząt. W paczce mogą znaleźć się karma, stare, ciepłe koce, a także zabawki dla zwierząt. Grupa, która przyniesie największą paczkę otrzyma specjalną nagrodę, a w murach jej placówki pojawi się Maciej Makuszewski, który poprowadzi lekcję w-f!

Informację oakcji otrzymałem dopiero dzisiaj przy okazji potwierdzenia rezerwacji biletów, dlatego zdaję sobie sprawę z krótkiego czasu zbiórki ewentualnych darów dla piesków.

Darczyńców i ludzi dobrego serca informuję, że będę zbierał ew.dary w pokoiku nauczycieli w-f przy hali OSiR w piątek od 10:30 do 16:00 oraz w sobotę od godz. 12,00 - 14,00.

Pozdrawiam,

Zbigniew Lisiecki