Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

15 lipca 2021
Zachęcamy do zapoznania się z wyprawkami do zerówek i klas pierwszych oraz wykazem podręczników
02 lipca 2021
W dniu 22 czerwca 2021r. odbył się turniej piłki ręcznej chłopców z rocznika 2008

Przygoda się zaczyna – ja i święta rodzina

W tym roku szkolnym w dobie pandemii koronawirusa dzieci przeżywają adwent w zaciszu swojego domu. Mamy wiele propozycji w sieci, ale to rodzice podejmują decyzje, w co zaangażują się dzieci i jak przygotują swoje serce na przyjście Zbawiciela.

 

Jedni korzystają z oferty fundacji Tota Tua, gdzie uczniowie znajdują podpowiedź, jak można czas adwentu pięknie przeżyć, inni z inicjatywy „Mocnych w Duchu”, czy „Przepięknego Królestwa”. Pośród naszych uczniów mamy odważnych, którzy już o siódmej rano otwierają swoje serce na Słowo podczas „Rorat bez piżamy”, śpiewając mężnie Marana tha. Dzieci, którym dopisuje zdrowie, a rodzice znajdują czas, włączają się w roraty w parafii.

 

W ciągu dnia mamy wiele transmisji w telewizji czy w Internecie, a przy okazji mamy możliwość poznania wielu świątyń. Zdalne nauczanie i praca przy komputerze pozwala nam na to, aby przedstawić choć krótkie fragmenty nauk rekolekcyjnych podczas lekcji religii.

 

Uczniowie chętnie wykonują również prace plastyczne zaproponowane przez autorów programów. Spójrzmy na krótką relację z tych dni, które już za nami.

21 grudnia 2020