Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

23 maja 2022
Jutro zaczyna się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie najstarszych klas zmierzą się z ogromem wiedzy i
19 maja 2022
W najbliższy czwartek, tj. 19 maja zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku zebrania

30 września 2017 roku o północy oficjalnie zakończyła się nasza dwuletnia przygoda z projektem Erasmus+ MÓZGI W SZKOLE. WIEDZA JEST POTĘGĄ!

 

Był to czas pełen ambitnych wyzwań, niezwykłych znajomości i emocjonujących podróży. Dzięki współpracy ze szkołami z Włoch (http://www.comprensivomuro.gov.it) i Rumunii (http://www.mateibasarabcraiova.ro) udało nam się wypracować wiele cennych materiałów, których hasłem przewodnim od początku było tworzenie szkoły przyjaznej mózgowi. Już wkrótce wszelkie nasze dzieła będą możliwe do obejrzenia i pobrania z podstrony ERASMUS+ znajdującej się w zakładce SZKOŁA.

 

Ostatnią okazją do wspólnego podsumowania wielomiesięcznej kooperacji było spotkanie, które odbyło się w naszej szkole 21 i 22 września. Gościliśmy wówczas 4 nauczycielki z Włoch i tyle samo z Rumunii. Dwudniowa narada została poświęcona wspólnym dokonaniom oraz określeniu dalszych planów na przyszłość, związanych zarówno z kontynuacją dotychczasowych działań, jak i pomysłami na kolejne projekty. Tymczasem żegnamy się z ideą Erasmus+, a zarazem mamy nadzieję, że będzie to krótkie rozstanie.

Przygoda z projektem Erasmus+
10 października 2017