19 marca 2018
Rachmistrz Roku

W dniu 12 marca 2018 r. został przeprowadzony SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY dla klas: IV-VI  „RACHMISTRZ ROKU”. Konkurs cieszył się bardzo  dużym zainteresowaniem, ponieważ wzięło w nim  udział aż sześćdziesięciu jeden uczniów!

Uczestnicy w ciągu zaledwie jednej godziny lekcyjnej musieli wykonać około 30 różnorodnych obliczeń (oczywiście bez użycia kalkulatora!), które obejmowały zakres całego materiału, jaki zdążyli poznać na zajęciach w swoich klasach z matematyki.

Mistrzami w prawidłowym rachowaniu z poszczególnych poziomów klasowych okazali się:

• klasy IV:  Aleksandra Kaczmarczyk - I miejsce, Jakub Kaczmarek,  Mikołaj Roszkowski, Kacper Trzciński- II miejsce
  • klasy V:  Zofia Napierała- I miejsce, Hanna Szabelska- II miejsce,                Julia Haracewiat- III miejsce
  • klasy VI: Jagna Kałuzińska- I miejsce, Dominika Bertman, Julia Gładysz – II miejsce, Gracjan Szulc – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom  i dziękujemy wszystkim  uczestnikom za tak liczny udział w tym konkursie!

Opiekunowie konkursu:

Halina Szlachta i Monika Kaźmierczak- Wróblewska