Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Rekrutacja uzupełniająca do projektu Erasmus+ UNIWERSALNY JĘZYK SZTUKI

W dniu 16 września 2021 Komisja Rekrutacyjna w składzie p. Beata Lenartowska-Nieckarz oraz p. Agata Walter oceniła Wnioski o udział w projekcie i przeprowadziła rozmowy z uczniami, którzy wyrazili chęć akcesu do projektu. Za wniosek można było uzyskać maksymalnie 25 punktów, a za rozmowę maksymalnie 15 punktów. Rozmowa odbywała się w j. angielskim. Kandydaci odpowiadali na pytania dotyczące projektu, swoich zdolności artystycznych i pasji, czy mogą gościć kolegów z zagranicy itp.

 

Wybór był niezwykle trudny, bo uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami. W wyniku postępowania rekrutacyjnego do projektu zakwalifikowało się 14 osób. Bardzo cieszymy się z tak wspaniałej grupy projektowej i już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy spotkania erasmusowe.

 

Za nami już wyjazd na mobilność do Portugalii, który odbył się tuż przed zamknięciem szkół w lutym 2020 r. Mamy nadzieję, że w tym roku szkolnym uda nam się wyjechać do Estonii i Włoch, a w maju 2022 r. gościć w Polsce kolegów z zagranicy.

 

W wyniku postępowania rekrutacyjnego do projektu zostali przyjęci następujący uczniowie:

Lenort Nikola, Lenort Natalia, Roszkowski Mikołaj, Jurczys Kacper, Phoebe Kołtoniak-Taylor, Skalska Lena, Łowińska Maja, Niemczewska Nadia, Kaczmarzyk Aleksandra, Skubel Julia, Szczepaniak Antonina, Banach Gabriela, Florek Dominika i Woźniak Liwia.

 

Gratulujemy i liczymy na owocną współpracę!

17 września 2021