17 września 2021

W dniu 16 września 2021 Komisja Rekrutacyjna w składzie p. Beata Lenartowska-Nieckarz oraz p. Agata Walter oceniła Wnioski o udział w projekcie i przeprowadziła rozmowy z uczniami, którzy wyrazili chęć akcesu do projektu. Za wniosek można było uzyskać maksymalnie 25 punktów, a za rozmowę maksymalnie 15 punktów. Rozmowa odbywała się w j. angielskim. Kandydaci odpowiadali na pytania dotyczące projektu, swoich zdolności artystycznych i pasji, czy mogą gościć kolegów z zagranicy itp.

Wybór był niezwykle trudny, bo uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami. W wyniku postępowania rekrutacyjnego do projektu zakwalifikowało się 14 osób. Bardzo cieszymy się z tak wspaniałej grupy projektowej i już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy spotkania erasmusowe.

Za nami już wyjazd na mobilność do Portugalii, który odbył się tuż przed zamknięciem szkół w lutym 2020 r. Mamy nadzieję, że w tym roku szkolnym uda nam się wyjechać do Estonii i Włoch, a w maju 2022 r. gościć w Polsce kolegów z zagranicy.

W wyniku postępowania rekrutacyjnego do projektu zostali przyjęci następujący uczniowie:

Lenort Nikola, Lenort Natalia, Roszkowski Mikołaj, Jurczys Kacper, Phoebe Kołtoniak-Taylor, Skalska Lena, Łowińska Maja, Niemczewska Nadia, Kaczmarzyk Aleksandra, Skubel Julia, Szczepaniak Antonina, Banach Gabriela, Florek Dominika i Woźniak Liwia.

Gratulujemy i liczymy na owocną współpracę!

Rekrutacja uzupełniająca do projektu Erasmus+ UNIWERSALNY JĘZYK SZTUKI