29 października 2021

26 października 2021 roku w Olecku koło Suwałk odbył się Finał Ogólnopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W ramach Igrzysk Dzieci na starcie stanęły 24 drużyny z całej Polski. Każda ze sztafet miała do pokonania dystans 6x800 m wokół stadionu przy MOSiR w Olecku w malowniczych okolicznościach pięknego parku i jeziora. Marzeniem zespołu było znalezienie się w pierwszej dziesiątce najlepszych sztafet w Polsce. Po zaciętej walce udało się ten nieskromny plan zrealizować i stanąć do dekoracji między szkołami mistrzostwa sportowego jako IX sztafeta w Polsce.

Jest to najwyższe osiągnięcie sportowe w tej konkurencji w historii naszej szkoły!

Skład sztafety:

Marta Piotrowska VI A, Martyna Kula VI A, Lena Skalska VII D, Maja Rożek VII D, Kaja Obidzińska VII D, Kaja Mruk VII B, Wiktoria Karaśkiewicz IV A (rezerwa).

Jednocześnie składamy ogromne podziękowania i wyrazy uznania trenerce - Pani Beacie Gryzie za ogromne zaangażowanie, poświęcenie i walkę aż do ostatniego metra naszej rewelacyjnej sztafety!

Gratulacje!

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT Z SP 1 MOSINA IX DRUŻYNĄ W POLSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!