Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

10 stycznia 2022
Uczniowie klasy 4a wzięli udział w projekcie eTwinningowym „Christmas cards exchange”. W ramach wyzwania
17 grudnia 2021
Czas przedświąteczny jest wyjątkowy i dzieją się rzeczy niezwykłe. Do klas 0a i 0b

Rok szkolny 2019 / 2020 uważamy za rozpoczęty!

Tegoroczne wakacje były wyjątkowo długie, mimo to spora grupa uczniów z pewnym zaskoczeniem przyjęła fakt, iż nowy rok szkolny właśnie się rozpoczął.

 

W mosińskiej Jedynce jak zwykle nie będzie szans na nudę! Po raz pierwszy w naszych ławkach zasiądą uczniowie klasy siódmej dwujęzycznej, którzy poza pięcioma godzinami angielskiego będą mieli do czynienia z tym językiem także na lekcjach geografii i historii. Kolejnym sukcesem jest realizacja międzynarodowych projektów Erasmus+, w ramach których nauczyciele wezmą udział w zagranicznych kursach i szkoleniach, natomiast uczniowie klas siódmych i ósmych będą mieli szanse na wyjazdy do Portugalii, Włoch i Estonii w ramach wymiany grup młodzieżowych. Wielu nauczycieli przygotowało latem autorskie programy nauczania, dzięki czemu uczniowie będą uczestniczyli w nieszablonowych zajęciach lekcyjnych i kołach zainteresowań. W trakcie realizacji jest również rewitalizacja placu zabaw, która czeka na niezbędne pozwolenia formalne. Dodatkowo latem gruntownie wyremontowaliśmy salę numer 2, w sali nr 4 pojawiła się nowa podłoga, a w sali 102, 212 i 214 odmalowano ściany.

 

W tak wyjątkowym dniu nie zapomnieliśmy oczywiście o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pamięć o poległych za wolność naszej Ojczyzny uczciliśmy minutą ciszy…

 

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Przyjaciołom naszej szkoły życzymy roku pełnego przygód, nowych wyzwań, ciekawych inicjatyw, a przede wszystkim kreatywnego i aktywnego rozwoju!

02 września 2019