04 września 2017
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017 / 2018

Stało się! Oficjalnie rozpoczął się rok szkolny 2017 / 2018! O godzinie 9:00 maluchy z klas 0-3 zostały powitane nie tylko przez grono pedagogiczne, ale również przez Pana Przemysława Mielocha - zastępcę burmistrza Gminy Mosina. Niezwykle ważnym elementem tego spotkania było uroczyste pasowanie na uczniów, które wszyscy pierwszoklasiści już od dłuższego czasu przygotowywali ze swoimi wychowawczyniami.

Starsi uczniowie powitali nowy rok szkolny o godzinie 11:00, wraz z nim pięciu nowych nauczycieli, a dodatkowo przedstawili rodzicom instrukcję obsługi młodego człowieka wybierającego się lekcje.

Dla całej naszej szkolnej społeczności ten rok oznacza wiele zmian, mamy nadzieję, że na lepsze. Przed nami wiele wyzwań, m.in. termomodernizacja całego obiektu oraz praca według nowych podstaw programowych. Wierzymy jednak, że z pomocą nieocenionej Rady Rodziców podołamy wszystkim zadaniom.