15 czerwca 2021
Siatkarze „Mosińskiej Jedynki” w Finale Powiatu

11 czerwca na hali sportowej OSiR w Krośnie na ul. Krasickiego odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej. Jak zawsze w tej dyscyplinie sportu bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy zajęli  IV miejsce.

Trzeba wspomnieć, że siatkówka w tym roku cieszyła się największym zainteresowaniem spośród wszystkich gier zespołowych. To właśnie w tej dyscyplinie wystartowało najwięcej zespołów w Finale Powiatu i to właśnie tutaj byłą największa konkurencja. Naszym zawodnikom udało się pokonać gospodarza turnieju zespół z Krosna a przegrali po zaciętej walce z zespołami mającymi w swych szeregach siatkarzy z licencjami trenującymi w klubach i grającymi w lidze tj Murowana Goślina, Lusowo i Kamionki. Ponadto  nasza drużyna składała się między innymi z chłopców rocznika 2008, którzy rywalizowali z dwa lata starszymi zawodnikami. Daje to nadzieje na przyszłość, ponieważ ci sami chłopcy będą dalej pracować na treningach i w przyszłym roku ponownie reprezentować nas w grach zespołowych.

Wspomnieć tutaj należy, że chłopcy grający w siatkę reprezentowali nas z sukcesami we wszystkich grach zespołowych zdobywali złote medale w koszykówce, plażówce, piłce nożnej. Dziękujemy za sukcesy w tym roku i życzymy dalszych w przyszłym.

Skład naszego zespołu:

Gulcz Samuel 7a, Guzniczak Marcel 7a, Zawadowski Dawid 7a, Zimowski Kacper 7a, Demut Jakub 7c, Piotrowski Hubert 7c, Borus Oliwier 7d, Prałat Piotr 8a,  Stark Kamil 8a, Adamek Dominik 7a