15 czerwca 2021
Siatkarze „Mosińskiej Jedynki” w Finale Powiatu

11 czerwca na hali sportowej OSiR w Krośnie na ul. Krasickiego odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej. Jak zawsze w tej dyscyplinie sportu bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy zajęli  IV miejsce.

 

Trzeba wspomnieć, że siatkówka w tym roku cieszyła się największym zainteresowaniem spośród wszystkich gier zespołowych. To właśnie w tej dyscyplinie wystartowało najwięcej zespołów w Finale Powiatu i to właśnie tutaj byłą największa konkurencja. Naszym zawodnikom udało się pokonać gospodarza turnieju zespół z Krosna a przegrali po zaciętej walce z zespołami mającymi w swych szeregach siatkarzy z licencjami trenującymi w klubach i grającymi w lidze tj Murowana Goślina, Lusowo i Kamionki. Ponadto  nasza drużyna składała się między innymi z chłopców rocznika 2008, którzy rywalizowali z dwa lata starszymi zawodnikami. Daje to nadzieje na przyszłość, ponieważ ci sami chłopcy będą dalej pracować na treningach i w przyszłym roku ponownie reprezentować nas w grach zespołowych.

Wspomnieć tutaj należy, że chłopcy grający w siatkę reprezentowali nas z sukcesami we wszystkich grach zespołowych zdobywali złote medale w koszykówce, plażówce, piłce nożnej. Dziękujemy za sukcesy w tym roku i życzymy dalszych w przyszłym.

 

Skład naszego zespołu:

Gulcz Samuel 7a, Guzniczak Marcel 7a, Zawadowski Dawid 7a, Zimowski Kacper 7a, Demut Jakub 7c, Piotrowski Hubert 7c, Borus Oliwier 7d, Prałat Piotr 8a,  Stark Kamil 8a, Adamek Dominik 7a

03 czerwca 2023
Wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na Festyn Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców i pracowników
19 maja 2023
16 maja 2023 r. w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach odbył się XIV