Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

11 czerwca na hali sportowej OSiR w Krośnie na ul. Krasickiego odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej. Jak zawsze w tej dyscyplinie sportu bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy zajęli  IV miejsce.

 

Trzeba wspomnieć, że siatkówka w tym roku cieszyła się największym zainteresowaniem spośród wszystkich gier zespołowych. To właśnie w tej dyscyplinie wystartowało najwięcej zespołów w Finale Powiatu i to właśnie tutaj byłą największa konkurencja. Naszym zawodnikom udało się pokonać gospodarza turnieju zespół z Krosna a przegrali po zaciętej walce z zespołami mającymi w swych szeregach siatkarzy z licencjami trenującymi w klubach i grającymi w lidze tj Murowana Goślina, Lusowo i Kamionki. Ponadto  nasza drużyna składała się między innymi z chłopców rocznika 2008, którzy rywalizowali z dwa lata starszymi zawodnikami. Daje to nadzieje na przyszłość, ponieważ ci sami chłopcy będą dalej pracować na treningach i w przyszłym roku ponownie reprezentować nas w grach zespołowych.

Wspomnieć tutaj należy, że chłopcy grający w siatkę reprezentowali nas z sukcesami we wszystkich grach zespołowych zdobywali złote medale w koszykówce, plażówce, piłce nożnej. Dziękujemy za sukcesy w tym roku i życzymy dalszych w przyszłym.

 

Skład naszego zespołu:

Gulcz Samuel 7a, Guzniczak Marcel 7a, Zawadowski Dawid 7a, Zimowski Kacper 7a, Demut Jakub 7c, Piotrowski Hubert 7c, Borus Oliwier 7d, Prałat Piotr 8a,  Stark Kamil 8a, Adamek Dominik 7a

Siatkarze „Mosińskiej Jedynki” w Finale Powiatu
15 czerwca 2021