Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

01 czerwca 2020
W ten szczególny dzień wszystkim Dzieciom - małym i tym zupełnie dużym - życzymy
27 maja 2020
Koło „Kolory emocji” we wtorek 26 maja 2020 r.  miało swoje ostatnie spotkanie w

Siatkarze Mosińskiej Jedynki najlepsi w powiecie! 

14 maja na boiskach piłki siatkowej plażowej w Murowanej Goślinie odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Plażowej. W zawodach udział brało 8 najlepszych zespołów z naszego powiatu. Turniej rozegrano „systemem brazylijskim” według przepisów PZPS.

 

Pierwszy mecz nasza drużyna rozegrała ze Szkołą Podstawową z Pobiedzisk, mecz ten wygraliśmy 2-0. Kolejne spotkanie to mecz z jednym z faworytów – Szkołą Podstawową z Murowanej Gośliny (sportowa szkoła profil siatkarski). Mecz ten przegraliśmy 0-2. Po porażce przeszliśmy na „prawą stronę drabinki”, co oznczało, że kolejna porażka eliminowała nas z turnieju.

 

Mecz z Szkołą Podstawową z Puszczykowa (wygrany 2-1) pozwolił nam zagrać w półfinale, gdzie ponownie trafiliśmy na Murowaną Goślinę. Rewanż okazał się skuteczny, bowiem nasi siatkarze wygrali 2-1 i awansowali do finałowego meczu turnieju.

 

W finale spotkaliśmy się ze Szkołą Podstawową z Suchego Lasu, która w swym składzie ma aktualnych Wicemistrzów Polski Młodzika. Rewelacyjna gra i pewna wygrana 2-0 pozwoliła na zajęcie 1 miejsca i awans na szczebel wojewódzki.

 

Nasza drużyna grała w składzie: Norbert Wojna, Marcin Todryk, Marcel Czajka

 

Gratulujemy!

24 maja 2019