10 kwietnia 2023

5 kwietnia 2023 r. w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną uczniowie klas 0a, 0b i 0c zasiedli w stołówce szkolnej do stołu, żeby zjeść wspólne śniadanko wielkanocne. Po śniadanku  zerówkowicze otrzymali list od zajączka i tym samym dowiedzieli się, że przybył on do naszej szkoły. W liście były wskazówki dotyczące tego, co należy zrobić, aby odnaleźć zajączka i prezenty od niego. Klasy 0abc  musiały wykonać kilka zadań, by dotrzeć do miejsca, gdzie zajączek ukrył drobne upominki. Zerówkowicze  bardzo dokładnie wykonali wszystkie polecenia. Ostatnia wskazówka informowała dzieci, że mają udać się na plac zabaw i tam poszukać niespodzianek. Po odszukaniu koszyków z prezentami na twarzach maluchów pojawiły się uśmiechy.  To był bardzo udany dzień pełen niespodzianek i wrażeń.

Śniadanie wielkanocne i zajączek