Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

8 grudnia 2017r. o godzinie 14:30 w hali OSiR w Mosinie odbył się mecz sparingowy drużyny reprezentacyjnej naszej szkoły z drużyną Klubu sportowego „Spartakus” Buk. Spotkanie składało się z 4 części po 15 minut. Trenerzy mogli sprawdzić swoich zawodników zarówno z pierwszej drużyny jak i z rezerw. Bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy odnosząc wysokie zwycięstwo 38 – 14. Mała ilość straconych bramek jest zasługą bardzo dobrej obrony i świetnie spisującego się w bramce Wojtka Tobysa, który obronił 4 rzuty karne na 7 wykonywanych przez zawodników Spartakusa. Z kolei duża ilość strzelonych bramek to efekt szybkich kontrataków oraz doskonałej gry naszej drużyny w ataku pozycyjnym.

 

Aby doskonalić swoje umiejętności techniczno-taktyczne staramy się nawiązywać nowe kontakty z drużynami klubowymi z naszego województwa. Obecnie nawiązaliśmy współpracę z UKS „Spartakus” Buk oraz z KS „Tęcza” Kościan. Kolejnym klubem, z którym są toczone partnerskie rozmowy jest „Sparta” Oborniki. W planach mamy zorganizowanie turnieju piłki ręcznej z udziałem nie tylko tych drużyn, ale także innych znanych klubów.

           

            Jedynka Mosina – Spartakus Buk             38:14

                   

W naszej drużynie zagrali następujący zawodnicy:

 

Wojciech Żurawski, Jakub Leśniowski, Hubert Florek, Jan Herman, Filip Murawski, Antoni Nieckarz, Wojciech Tobys, Oskar Skowron, Stanisław Walter, Jacek Fajfer, Paweł Pogonowski, Igor Nowak, Bartosz Wojciechowski, Mikołaj Grzywacz.

 

Po sparingu odbyło się wspólne spotkanie przy drożdżówce, po którym trener drużyny Spartakusa zaprosił nas na rewanż do Buku. Zapewne skorzystamy z zaproszenia po ustaleniu terminu spotkania.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zbigniew Lisiecki

Sparingowy mecz
piłki ręcznej
17 grudnia 2017