11 października 2021
Sukces naszej sztafety przełajowej

22 września 2021 roku w Krośnie na terenie Nadleśnictwa Konstantynowo, odbyły się Mistrzostwa Gminy Mosina w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie zameldowały się prawie wszystkie reprezentacje pobliskich szkół, które zapragnęły zdobyć jak najwyższą lokatę i awansować do kolejnego etapu. Już od pierwszych zmian nasi uczniowie byli w ścisłej czołówce, wykazując się niebywałym hartem ducha i ogromną wiarą w siły własne i swojej drużyny. Po trzech, czterech zmianach już było widać wyraźne prowadzenie naszych sztafet, co tylko zmotywowało pozostałych do jeszcze większego zaangażowania w walce o złoto.

Wyniki:

I m-ce – SP1 Mosina

II m-ce – SP Krosno

III m-ce – SP2 Mosina

IV m-ce – SP Krosinko

V m-ce – SP Rogalinek

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt:

Marta Piotrowska VI A, Martyna Kula VI A, Lena Skalska VII D, Maja Rożek VII D, Kaja Obidzińska VII D, Kaja Mruk VII B, Wiktoria Karaśkiewicz IV A, Adriana Borus IV B, Gabriela Szykulska VI A (rezerwa), Pola Balczewska VII C (rezerwa).

Gratulacje!