Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

29 września 2022
Tradycyjnie i w tym roku nasza szkoła włączyła się w ogólnoświatową akcję świętowania dziecięcej
21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko

Świetlicowi artyści

„Dzień bez śmiechu, jest dniem straconym” (Ch.Chaplin) - takie jest nasze motto w małej świetlicy i dlatego często jest głośno i radośnie.

 

Łańcuchy z gwiazd, mozaikowe, złote  różdżki, śnieżynki i sopelki, korony czy pseudo-witraże z motywem gwiazdy to tematy, które poruszyliśmy gdy było zimno na dworze i nie zawsze można było wyjść. Znalazło się też trochę śniegu, który od razu wykorzystaliśmy.

Zimowe i karnawałowe prace plastyczne ujawniły nowe talenty wśród dzieci i wywołały dużo uśmiechu i zaangażowania, co widać na zdjęciach. Można się trochę pobrudzić, ale i poeksperymentować. Maski, biedronki czy dinozaury powstały więc w różnych technikach plastycznych, takich jak collage, rzeźba, węgiel i kreda.

Dzieci klas „0”już się bardzo zżyły i są jedną drużyną – „szczęście to paczka dobrych przyjaciół”. Do swoich prac użyły takich materiałów jak masa solna, papier, plastelina i przezroczysta folia. Trzeba było im tylko podsunąć tematy, które umiejętnie wykorzystałyby stworzyć interesujące kwiaty, krople, gąsienice.

 

17 maja 2019