22 czerwca 2021

W poniedziałek 24 maja 2021 r., o godz. 8.00 w stołówce szkolnej odbył się konkurs języka angielskiego dla klas 1-3. Wzięło w nim udział 28 uczestników: sześcioro z klas 1, czternaścioro z klas 2 i ośmioro z klas 3. Pytania konkursowe obejmowały zakresy przewidziane programem nauczania na poszczególnych poziomach klas oraz kilka podstawowych pytań z zakresu obszaru kulturowego Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej (państwa wchodzące w skład Zjednoczonego Królestwa, flaga, znane budynki i postacie). Uczniowie otrzymali arkusze dla poszczególnych klas i udzielali pisemnych odpowiedzi, w czasie 60 minut. Najlepszy wynik osiągnęły uczennice klas drugich udzielając poprawnych odpowiedzi w ponad 90% zadań.

Lista zwycięzców:

KLASY I

1 miejsce - Aleksandra LEŚNIOWSKA 1C

2 miejsce - Aleksander SROKA 1A

3 miejsce - Borys SZAFRAN 1A

KLASY II

1 miejsce ex aequo - Marianna OLSZAK 2B

1 miejsce ex aequo - Hanna PALUTKA 2C

2 miejsce - Natan LENORT 2B

3 miejsce ex aequo - Maja CIELEŃSKA 2B

3 miejsce ex aequo - Hanna ZALESKA 2B

KLASY III

1 miejsce ex aequo - Natalia KAMIŃSKA 3B

1 miejsce ex aequo - Wiktoria KARAŚKIEWICZ 3A

1 miejsce ex aequo - Jakub LABRZYCKI 3A

2 miejsce - Maja PŁÓCIENIAK 3B

3 miejsce - Nikodem HALEK 3B

Wręczenie dyplomów, nagród i upominków miało miejsce w piątek, 11 czerwca, podczas dużej przerwy w sali 105. Wszystkim dzieciom, które zdecydowały się podjąć trud sprawdzenia swej wiedzy GRATULUJEMY!

Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas 1-3