04 czerwca 2024

Po raz kolejny odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki, który był jednocześnie eliminacjami do konkursu gminnego, który odbędzie się 7 czerwca 2024 r. w Mosińskim Ośrodku Kultury.

Tradycyjnie cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród dzieci z klas młodszych, jak i naszych starszych wychowanków. W sumie na scenie stanęło prawie trzydziestu młodych utalentowanych wokalistów z klas I – VII. Bardzo się cieszymy, że w konkursie wystąpili również chłopcy, a w szczególności duet z klasy 2c w składzie Antek Matuszczak i Jeremiasz Stefański. Zaśpiewali oni piosenkę z konkursu Eurowizji dla dzieci i to po duńsku!

Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić tych śpiewających najlepiej i najbardziej oryginalnie.

Do II etapu zakwalifikowało się 10 uczniów, a wszystkich nagrodzonych będziemy mogli posłuchać podczas koncertu w czasie naszego szkolnego festynu.

Kategoria klas I - III

I miejsce - Martyna Grzegorczyk, kl.3a
II miejsce - Zuzanna Bieliszczuk, kl.1a
III miejsce - Jagna Matyla, kl.1c
III miejsce - Hanna Borowska, kl.1c

Kategoria klas IV- VIII

I miejsce - Hanna Palutka, kl.5c
II miejsce - Julia łukaszczyk, kl.4a
III miejsce - Barbara Jeżewska, kl.4b
III miejsce - Helena Majchrzycka, kl.4b

wyróżnienia:
Michelle Wrzesińska, kl.4c
Aleksandra Prusimska, kl.5c

Kategoria Zespoły kl.I - VIII

I miejsce- Antoni Matuszczak i Jeremiasz Stefański kl. 2c
II miejsce- Ewa Dengusiak i Lena Katulska,kl.5a
III miejsce- Weronika Grzegorczyk i Magdalena
Żurowska, kl.VII b

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na koncert!

Szkolny Konkurs Piosenki