23 maja 2023

„Rysować każdy może” to kolejny konkurs plastyczny dla  uczniów naszej szkoły. Każdy, kto poczuł w sobie artystę mógł zaprezentować rysunek na wybrany przez siebie temat. Uczniowie rysowali kredkami, pastelami, kredkami akwarelowymi i pisakami. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych. W  kategorii klas 4-5 pierwsze miejsce zajęły Nadia Cymerlik z klasy 5b i Amelia Szulc z klasy 5c. Drugie miejsce przypadło Miłoszowi Świątczakowi i Gabrieli Pawlak z klasy 4b. Trzecie miejsce otrzymała Maja Cieleńska z klasy 4b. Wyróżniono również prace Alicji Szykulskiej z klasy 4c, Marianny Olszak z klasy 4b, Hanny Kulki z klasy 4b, Matyldy Stachowiak z klasy 4a, Julii Bartosz z klasy 4c oraz Katarzyny Michalak z klasy 4b.

W kategorii klas 6-7 pierwsze miejsce i specjalne wyróżnienie dostała Anna Shewchenko z klasy 6a, a w kategorii klas 8 specjalne wyróżnienia za super prace otrzymały Paulina Modrzyk z klasy 8a i Lena Kowalska z klasy 8d.

Gratulacje dla wszystkich młodych artystów!

Szkolny konkurs plastyczny
„Rysować każdy może”