23 listopada 2020

Zakończył się konkurs plastyczny dla klas 4-6 pod hasłem „Jesienny parasol”. Na pracach pojawiły się krople deszczu, jesienne liście, jarzębina, kasztany, kawałki gałązek, nie tylko rysowane i malowane, ale również przyklejone do prac. Tworzą one przepiękne jesienne kolaże. Pierwsze miejsce zajęli Martyna Silska z klasy 6b oraz Patryk Kreczmer-Sobkowiak z klasy 6d. Drugie miejsce zajęła najmłodsza uczestniczka – Wiktoria Jarmińska z klasy 4a i Martyna Kula z klasy 5a. Trzecie miejsce przypadło dwóm panom – Michałowi Poźniakowi z klasy 5a oraz Remigiuszowi Koralewskiemu z klasy 6A. Wyróżnienia trafiają do Gabrieli Szykulskiej z klasy 5a i  Kai Mruk z klasy 6b. Dyplomy i nagrody uczestnicy odbiorą po powrocie do szkoły. Wszystkim należą się gratulacje za piękne prace oraz chęć uczestniczenia w konkursie pomimo tak trudnego czasu.

Szkolny konkurs plastyczny „Jesienny parasol”