05 grudnia 2017
Szkolny Konkurs Recytatorski „Jesienna Zaduma”

Wraz z nastaniem kolejnej jesieni przyszedł czas na występy małych recytatorów z naszej szkoły.

Uczniowie klas 1-3 mieli okazję zadeklamować wiersze o tematyce jesiennej przed swoimi rówieśnikami. Pierwsze miejsce zdobyła Lena Skalska z kl.3d, drugie miejsce zajęła Liwia Woźniak z kl. 3d, a trzecie Liliana Dengusiak z klasy 2b.  Jury przyznało również wyróżnienia dla Mai Kapały z kl. 1b, Marty Piotrowskiej z kl. 2a oraz Szymona Andrzejewskiego z kl. 3a.

Dziękujemy p. Iwonie Żak oraz p. Elżbiecie Stelmaszyk za przygotowanie konkursu, a p. Dorocie Szczepaniak, p. Annie Szczepkowskiej i p. Justynie Nojszewskiej za pełnienie funkcji jury i podjęcie się wyłonienia laureatów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych występów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.