19 stycznia 2021

Już po raz trzeci uczniowie, rodzice oraz nauczyciele zaangażowali się w akcję Szlachetnej Paczki. W tym roku udało nam się po raz kolejny spełnić marzenia kolejnych rodzin. Dzięki wszystkim zaangażowanym udało nam się wesprzeć potrzebujących jedzeniem o długiej dacie przydatności, środkami czystości, ubraniami oraz niezbędnym sprzętem elektronicznym. Nie zabrakło także świątecznych upominków dla tych małych i dużych oraz łakoci.

Po raz kolejny wraz z uczniami naszej szkoły pokazaliśmy, że pomaganie potrzebującym potrafi nas wiele nauczyć i sprawia, że czujemy się po prostu dobrze.

Dziękujemy pięknie za zaangażowanie wszystkim klasom i ich wychowawcom, a także rodzicom, którzy okazali ogromne serce i wsparcie.

Szkolne koordynatorki "Szlachetnej Paczki"

Monika Kaźmierczak-Wróblewska

Anita Walachowska