Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

24 czerwca 2022
We wtorek 21 czerwca 2022r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Dzień
24 czerwca 2022
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie zaprasza uczniów i rodziców na uroczyste zakończenie

Szlachetna Paczka

W naszej szkole w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka odbyła się już po raz czwarty zbiórka dla potrzebujących. Tym razem była to pięcioosobowa rodzina z naszej okolicy.

 

Na przełomie listopada i grudnia cała społeczność szkolna włączyła się w zbiórkę produktów i środków finansowych potrzebnych do przygotowania paczki w ramach akcji. Odzew był ogromny!

 

W imieniu obdarowanej rodziny składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej Szlachetnej Paczki.  Angażując się w ten projekt, nie tylko okazaliśmy serce potrzebującym, lecz także po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie.

 

Dziękujemy!

17 grudnia 2021