07 listopada 2018

26 października na orliku w Krośnie odbył się turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion - TYMBARK” etap powiatowy. Cykl rozgrywek pod patronatem TYMBARKU cieszy się dużą popularnością, a mecze finałowe rozgrywane są na stadionie narodowym w Warszawie.

Do rywalizacji stanęło 7 drużyn z terenu powiatu poznańskiego. Nasza szkoła jako jedyna wystawiła 2 zespoły w kategorii U12, czyli chłopców w roczniku 2007, 2008, 2009.

Chłopcy zagrali kilka bardzo ładnych spotkań, mecze były zacięte ale toczone w atmosferze fair play. Ostatecznie na 7 drużyn zespół Mosińskiej Jedynki II w składzie: Bogusławski Mariusz, Borus Oliwier, Demut Jakub, Konieczny Wojtek, Kreczmer Patryk, Pewniak Sebastian, Piotrowski Hubert zajęli III miejsce. Natomiast zespół Mosińskiej Jedynki I w składzie: Gościniak Bartek, Kaczmarek Jarek, Kleiber Jakub, Maciołek Filip, Matecki Jeremi, Selke Wiktor, Smirnof Miłosz, Zawadowski Dawid, Zimowski Kacper zajęli V miejsce.

Nasze drużyny były najmłodsze, większość z tych chłopców będzie mogło znów wystąpić w tej kategorii wiekowej.

Gratulujemy!

Jędrzej Pinkowski