27 listopada 2017
Turniej Tymbark. Z podwórka na stadion

Dnia 13.11.2017r. o godz. 17:00 odbył się mecz sparingowy drużyny Tymbarku U-10 (rocznik 2008-2009) z drużyną rówieśników z klubu KS 1920 Mosina. Mecz odbył się dzięki uprzejmości trenera mosińskiego klubu podczas ich jednostki treningowej w hali OSiR.

Mecz trwał 3 razy po 15 min. Była to doskonała okoliczność do sprawdzenia wszystkich zawodników zarówno drużyny Tymbarku, jak i zawodników KS 1920 Mosina.

Drużyna Tymbarku reprezentująca naszą szkołę przeszła do następnej rundy rozgrywek powiatowych bez rozegrania meczu, ponieważ w tej kategorii wiekowej żadna inna ze szkół naszej gminy nie wystawiła drużyny. Z tego też powodu było to pierwsze wspólne spotkanie naszej młodej drużyny. Chociaż wynik jest sprawą drugorzędną, jednak zwycięstwo drużyny Tymbarku 7 – 1 zasługuje na słowa uznania.

W drużynie Tymbarku U-10 wystąpili następujący uczniowie:

Fornach Jan 2b, Kleiber Jakub 3c, Kreczmer-Sobkowiak Patryk, Konieczny Wojciech, Dolata Alex, Żak Adam – wszyscy 3d, Gulcz Samuel, Smirnow Miłosz, Borus Oliwier, Pewniak Sebastian – wszyscy z klasy 4d.

Na uwagę i duże podziękowanie zasługuje doping dla naszej drużyny ze strony przybyłych rodziców. Stawili się oni w licznym gronie dopingując swoich pupili. W najbliższym czasie planowany jest kolejny sparing, tym razem z drużyną z Puszczykowa.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zbigniew Lisiecki