24 listopada 2017
Tydzień Tolerancji i Życzliwości

Tydzień Tolerancji i Życzliwości już za nami!

Każdego dnia na terenie szkoły działała „Życzliwa poczta”, dzięki której mogliśmy przekazać sobie miłe słowo, podziękowania czy przeprosiny. W bardzo wymowny sposób przeszedł korytarzami naszej szkoły „Marsz milczenia”, a kolory naszych ubrań przypominały o wzajemnym zaufaniu, serdeczności i pokoju. Każda z klas odbyła również pogadanki, warsztaty i dyskusje na tematy związane z życzliwością międzyludzką.

Dziękujemy za piękne gazetki zdobiące korytarze szkoły oraz prace konkursowe – plastyczne i literackie. Wszystkie je można jeszcze podziwiać, odwiedzając „Galerię” na parterze i drugim piętrze.

W wyniku burzliwych obrad jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

Natasza Zgoła kl. 5B

Patrycja Neubauer kl. II A GIMNAZJUM

Antonina Szczepaniak kl.3D

Wiktoria Sikora kl. 4C

Natalia Lenort kl. 3C

Tydzień Tolerancji i Życzliwości w naszej szkole już za nami, ale to od nas zależy, czy atmosfera tych dni pozostanie z nami na dłużej. Oby tak było!