06 grudnia 2019

Jak co roku w listopadzie obchodziliśmy Tydzień Tolerancji i Życzliwości. Dla wszystkich uczniów naszej szkoły czekały ciekawe propozycje zadań. W poniedziałek na twarzach wszystkich gościł promienny uśmiech. Niektórzy dodawali także wesołą buźkę do swojego stroju. W kolejnym dniu uczyliśmy się przekazywać innym miłe i życzliwe komunikaty. W środę odbył się mini konkurs kolorów, który w atrakcyjny sposób pokazał nam, że tolerancja jest modna, a klasy bardzo ze sobą zintegrowane. Z wielkim trudem jury wyłoniło tylko 3 klasy, bowiem każda zaangażowała się w to zadanie. Jednak najbardziej „jednokolorowe” okazały się klasy 0b, 4a oraz 8c. We czwartek obchodziliśmy dzień dzielenia się. Każdy chętny mógł przynieść do szkoły słodkie co nieco,  naklejkę dla kolegi czy inny drobny upominek. Okazało się, że chętnych dzieci było bardzo wiele.

Przez cały tydzień działała w szkole poczta życzliwości, a w klasach przeprowadzono plebiscyt na najbardziej życzliwego innym ucznia.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i jak co roku apelujemy: Bądźmy dla siebie życzliwi! CODZIENNIE!

Tydzień Tolerancji i Życzliwości