19 listopada 2021
Tydzień Tolerancji i Życzliwości

W dniach 22 - 29 listopada odbędą się szkolne obchody Tygodnia Tolerancji i Życzliwości. W ramach proponowanych działań odbędzie się:

1. POCZTA ŻYCZLIWOŚCI dla wszystkich uczniów i nauczycieli: życzenia i pozdrowienia wrzucamy przez cały tydzień do przygotowanej na korytarzu urny. POCZTA nie może być anonimowa - należy wpisać, od kogo jest kartka (imię, nazwisko klasa), dla kogo ją kierujemy (także imię, nazwisko, klasa)

2. KOLOROWY TYDZIEŃ:

poniedziałek - cała szkoła ubiera się w kolorze ZIELONYM,

wtorek - w kolorze CZERWONYM

środa - w kolorze NIEBIESKIM

czwartek - w kolorze ŻÓłTYM

piątek - na BIAŁO

3. KONKURS na LOGO ŻYCZLIWOŚCI dla klas 0-8 (technika i forma dowolna, rysunek plastyczny, techniczny lub w programie komputerowym)

TERMIN SKŁADANIA PRAC 22 - 29 listopada - do PANI PSYCHOLOG EWY CEPEL.

4. ZADANIA INTERAKTYWNE podczas przerw - szczegóły wkrótce.

5. WYPUSZCZAMY DOBRE SŁOWO W ŚWIAT, czyli BALONY Z HELEM z zapisanym mottem, hasłem lub pozytywną myślą. Każda klasa wypuści jeden BALON dnia 26 listopada w piątek o 10.35 na boisku szkolnym. Dlatego w tym dniu wszystkie klasy 0-8 zapraszamy na to wydarzenie na dwór.