Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

24 czerwca 2022
We wtorek 21 czerwca 2022r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Dzień
24 czerwca 2022
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie zaprasza uczniów i rodziców na uroczyste zakończenie

Tydzień Tolerancji i Życzliwości 

Życzliwość i wzajemna tolerancja to hasła, które w sposób szczególny towarzyszyły nam w ostatnim tygodniu listopada. Chcieliśmy w tym czasie promować pozytywne relacje w szkole i poza nią.

Przez cały tydzień mogliśmy wysyłać sobie listy z serdecznymi pozdrowieniami. Na widok „listonosza” każdy z nas uśmiechał się radośnie podekscytowany.

Nasze ubrania w jednolitych kolorach świadczyły o wzajemnej sympatii i jedności. A zajęcia wychowawcze uświadomiły nam, że życzliwość naprawdę może zmienić świat na lepszy.

Podczas akcji braliśmy także udział w konkursie plastycznym na najciekawsze logo „Tygodnia Tolerancji i Życzliwości”. Bardzo wielu uczniów przygotowało piękne prace, w związku z czym jury miało naprawdę trudne decyzje do podjęcia. Ostatecznie w kategorii wiekowej klasy 0-3 wyróżniono: Michelle Wrzesińską z klasy 2c, Lenę Kędzierską z klasy 1c oraz Adama Mikołajczaka z klasy 1b. W klasach starszych natomiast: Natalię Kołtoniak-Taylor z klasy 6b, Mateusza Szczepaniaka z klasy 8a oraz Błażeja Sanockiego z klasy 4a.  Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

10 grudnia 2021