10 grudnia 2021

Życzliwość i wzajemna tolerancja to hasła, które w sposób szczególny towarzyszyły nam w ostatnim tygodniu listopada. Chcieliśmy w tym czasie promować pozytywne relacje w szkole i poza nią.

Przez cały tydzień mogliśmy wysyłać sobie listy z serdecznymi pozdrowieniami. Na widok „listonosza” każdy z nas uśmiechał się radośnie podekscytowany.

Nasze ubrania w jednolitych kolorach świadczyły o wzajemnej sympatii i jedności. A zajęcia wychowawcze uświadomiły nam, że życzliwość naprawdę może zmienić świat na lepszy.

Podczas akcji braliśmy także udział w konkursie plastycznym na najciekawsze logo „Tygodnia Tolerancji i Życzliwości”. Bardzo wielu uczniów przygotowało piękne prace, w związku z czym jury miało naprawdę trudne decyzje do podjęcia. Ostatecznie w kategorii wiekowej klasy 0-3 wyróżniono: Michelle Wrzesińską z klasy 2c, Lenę Kędzierską z klasy 1c oraz Adama Mikołajczaka z klasy 1b. W klasach starszych natomiast: Natalię Kołtoniak-Taylor z klasy 6b, Mateusza Szczepaniaka z klasy 8a oraz Błażeja Sanockiego z klasy 4a.  Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Tydzień Tolerancji i Życzliwości