25 października 2021
Udany występ dziewcząt w Finale Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 20 października w Poznaniu odbył się Finał Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W  kategorii dziewcząt wzięło udział 38 zespołów z całego województwa. Konkurencja była bardzo mocna, bo do Poznania przyjechały zwycięskie drużyny powiatów i dziewczęta trenujące na co dzień lekką atletykę w szkołach sportowych i klubach. Tym bardziej cieszy wspaniała postawa naszej drużyny, która dała z siebie wszystko. Nasze ósmoklasistki wywalczyły 10 miejsce! Gratulujemy sukcesu!

Skład drużyny:

Roksana Deska 8b, Aleksandra Kaczmarczyk 8d, Zuzanna Lulka 8b, Marta Michalczyk 8d, Wiktoria Wośkowiak 8a, Wiktoria Reszel 8d

Rezerwa:  Julia Żelazna 7b, Antonina Żabiełowicz 8a