05 czerwca 2018
V Bieg „Elegant na 5”

W słoneczną niedzielę 24.05.2018r. o godzinie 10:00 odbył się cykl biegów ulicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jednym z nich był bieg na 1200m dla chłopców klas 4-6 szkół podstawowych naszej gminy. Wzięło w nim udział ponad 100 biegaczy.

Kolejny raz reprezentanci Jedynki Mosina pokazali, że w tym roku są doskonale przygotowani do zawodów. Tuż po starcie ukształtowała się kilkuosobowa grupka zawodników, która uzyskała przewagę nad resztą biegnących. W połowie dystansu nastąpił atak trzech uczniów z Jedynki Mosina, którzy wspólnie wbiegli na rynek, gdzie pomiędzy sobą rozegrali finisz. Po biegu ulicznym "Elegant na 5" zajęli wszystkie miejsca na podium:

1m. Jacek Fajfer
2m. Hubert Florek
3m. Mateusz Jakubowski.

Warto dodać, że 3 dni wcześniej zdobyli oni wspólnie z drużyną tytuł Mistrzów Wielkopolski w Czwórboju Lekkoatletycznym! Wspaniała passa JEDYNKI MOSINA trwa!

Zbigniew Lisiecki