Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

22 stycznia 2021
W najbliższy czwartek, czyli 28 stycznia o godzinie 17:30  rozpoczną się zebrania z rodzicami
19 stycznia 2021
Już po raz trzeci uczniowie, rodzice oraz nauczyciele zaangażowali się w akcję Szlachetnej Paczki.

VI Korowód Świętych

VI Szkolny Korowód Świętych w tym roku przybrał całkiem inny charakter. Celem korowodu nie było prezentowanie wybranego przez siebie świętego, lecz jeszcze piękniejsze i wznioślejsze zadanie. Nasi uczniowie tym razem nie skupiali się na sobie, tylko wyruszyli na spotkanie Matce Bożej.

 

Ewa z kl. Ia wyszła po Maryję w stroju Maryi z Nazaretu; Marysia z kl.IIb w stroju augustianki, św. Rity z Caccia; Marysia z kl.IIIa w białym sari św. Matki Teresy z Kalkuty; Julka z kl.VB w stroju św. Marty, patronki zapracowanych.

Mieliśmy też cały szereg dzieci, które pamiętają swój pierwszy pełen udział we mszy św. i dlatego przyszły w swoich strojach pierwszokomunijnych. Dołączyły do nas święci ze SP2 i z Przedszkola Caritasu.

Wśród witających, a następnie żegnających Maryję, były uczennice i uczniowie naszej szkoły: Gabrysia i Marysia z Va oraz Stefan z IIIa. Rodziny naszej parafii reprezentował pan Jan z żona Agatą wraz z synami ministrantami: Pawłem i Piotrem.

Był to dla nas wszystkich wyjątkowy czas. Szukaliśmy okazji, aby być blisko Ikony Czarnej Madonny, aby być razem z innymi na wspólnym czuwaniu.

21 listopada 2019