09 marca 2020

28.02.2020r w Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie odbył się finał VII Gminnego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych ,,Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Organizatorkami konkursu były panie Joanna Konara i Katarzyna Żmuda. O tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia rywalizowali najlepsi matematycy z dziewięciu szkół podstawowych naszej gminy.

Konkurs został przeprowadzany na bezpłatnym programie Hexelon. Reprezentacje poszczególnych szkół, oprócz zmagań z tabliczką mnożenia, rywalizowały między sobą w teście matematycznym z wykorzystaniem programu Kahoot.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Jakub Szczepaniak kl. IVb, Jakub Kleiber kl. Vc, Julian Fiedziuszko kl. VId, Jakub Leśniowski kl. VIIc, Antoni Nieckarz kl. VIIIa zajęli II miejsce w klasyfikacji grupowej.

W kategorii indywidualnej Mistrzem Tabliczki Mnożenia na poziomie klas ósmych został Antoni Nieckarz.

Serdecznie gratulujemy!

VII Gminny Konkurs Matematyczny dla szkół podstawowych ,,Mistrz Tabliczki Mnożenia”