21 lutego 2020

W piątek 14 lutego 2020 r. w stołówce szkolnej klasa 5c wraz z wychowawcą przedstawiła Walentynki dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Uroczystość prowadziła uczennica klasy 5c - Nikola Kaźmierczak. Na trzeciej godzinie lekcyjnej zaproszone były III i IV klasy, natomiast na czwartej godzinie lekcyjnej przybyły klasy V i VI.

Skecz o miłości odegrali uczniowie: Amorka - Karolina Krzeczowska i zakochani: Jakub Kleiber, Pola Balczewska, Aleksander Labijak, Natalia Lenort, Bartek Nowicki, Julia Potocka i Nikola Lenort.

Julka Kwiatkowska i Nikola Lenort zaśpiewały piosenkę „Miłość jak wino uderza do głów”. Piosenkę CLEO „Za krokiem krok” zaśpiewała cała klasa, piękny głos mogliśmy usłyszeć od Aleksandry Bulerskiej i Julki Kwiatkowskiej. Nie mogło zabraknąć piosenki „Mama ostrzegała”, którą zaśpiewała cała klasa oraz trzy góralki - Aleksandra Bulerska, Nikola Kaźmierczak oraz Natalka Lenort.

Apel klasa 5c zakończyła oczywiście tańcem TWIST AGAIN. Po występie uczniowie otrzymali duże brawa i gratulacje.