Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

29 września 2022
Tradycyjnie i w tym roku nasza szkoła włączyła się w ogólnoświatową akcję świętowania dziecięcej
21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko

Warsztaty ceramiczne - zabawy z gliną

W dniach 20 i 21 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego 0a i 0c udały się do MOKu na warsztaty ceramiczne. Zajęcia prowadziła Pani Małgorzata Witt, która o glinie wie prawie wszystko. Na wstępie pokazała, jak ciekawe i piękne rzeczy można ulepić lub wyrzeźbić z gliny. Dzieci poznały właściwości gliny i dowiedziały się, co można z niej wyczarować. Sama zabawa z gliną była dla nich wielką przyjemnością. Dzieci ugniatały ją i wałkowały, a powstające z niej małe arcydzieła były zachwycające. Efektem pracy są kubeczki, miseczki, zwierzątka, gwiazdki czy świeczniki.

 

Podczas zajęć widać było niesamowite zaangażowanie i chęć osiągnięcia celu, a duma z własnoręcznie wykonanego dzieła jest nie do przecenienia.

29 listopada 2019