05 października 2021
Wicemistrzynie rejonu w sztafecie szwedzkiej

29 września 2021 r. na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej odbył się Finał Rejonu Teren Poznań Wschód – „Festiwal Sztafet”. Była to impreza, która pierwszy raz została rozegrana jako odrębna rywalizacja samych tylko sztafet. Nasza szkoła wystawiła w sztafecie szwedzkiej (100, 200, 300 i 400 m) najmłodszą drużynę w kategorii dziewczynek. Debiut był bardzo udany, choć dwie drużyny wpadły jednocześnie na metę. Dopiero odczyt z fotokomórki zdecydował o drugim miejscu naszej reprezentacji. Ten bardzo dobry wynik pozwolił naszym uczennicom zakwalifikować się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 października w Poznaniu.

Skład drużyny:

Marta Piotrowska VI A, Martyna Kula VI A, Kaja Obidzińska VII D, Sandra Błaszyk VII B, Kaja Mruk VII B (rezerwa).